Gizemli Bahçe Yayıncılık

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)
rating

Gizemli Bahçe Anadolu'ya Can Verenler Hikaye Set...

Gizemli Bahçe Yayıncılık

33,60TL

48,00TL

Vergiler Hariç: 33,60TL

Bayrak ve vatan için gözlerini kırpmadan can verenler, Anadolu tarihinin yazılmasında büyük rol oynamışlardır.Büyük küçük, kadın erkek demeden cepheye koşanlar Anadolu’nun yüzyıllarca canlı kalmasına yardımcı olmuşlardır."Anadolu’ya Can Verenler"in hayat öykülerini okurken tarihe de tanıklık edeceks..

Gizemli Bahçe Benim Adım ANADOLU Hikaye Seti 3....

Gizemli Bahçe Yayıncılık

21,00TL

30,00TL

Vergiler Hariç: 21,00TL

Anadolu medeniyetlerini ve Anadolu tarihini tanıtan özgün öykü serisidir. Ayrıca Millî Eğitim müfredatında yer alan "Anadolu Medeniyetleri" konusuna hazırlık sağlamaktadır. Alanında uzman Arkeolog Manolya TÜKEL tarafından tavsiye edilmektedir."Benim Adım ANADOLU" diyen Hititlerden, Lidya Krallığı’nd..

rating

Gizemli Bahçe Bir Ben Miyim Bilime ve Tarihe Mer...

Gizemli Bahçe Yayıncılık

25,90TL

37,00TL

Vergiler Hariç: 25,90TL

Bir Ben Miyim Bilime ve Tarihe Meraklı adlı seride okuyucularımızın;Çevresinde millî kültürü yansıtan öğeleri fark etmesi,Tarihte yer alan toplumların yaşantılarına ilişkin çıkarımlarda bulunması,Geçmişten geleceğe yön veren kişilerin hayatlarına sohbet edercesine ulaşması amaçlanmıştır.Röportaj tek..

Gizemli Bahçe Çok VİTAMİNLİ Hikaye Seti 3.S...

Gizemli Bahçe Yayıncılık

32,00TL

Vergiler Hariç: 32,00TL

Vitaminlerin içi içine sığmıyor. Oyun oynamak, şarkı söylemek, insan yaşamını daha yakından görmek istiyorlar.Öyküleri tam da böyle başlıyor.Hem hayal dünyanızı hem de sağlıklı yaşam bilgilerinizi besleyen "Çok Vitaminli" bir seri.Değerlendirme Test ve Etkinlikleri HEDİYETeknik  Özellikler: 48 ..

Gizemli Bahçe Değer Mahallesi Hikaye Seti 4.Sı...

Gizemli Bahçe Yayıncılık

33,60TL

48,00TL

Vergiler Hariç: 33,60TL

Değer Mahallesi’nde değerli insanlar yaşar.Sevgi, cesaret, doğruluk-dürüstlük, güven, temizlik-hijyen, tutumluluk, yardımlaşma, vatanseverlik, çalışkanlık, hoşgörü kavramlarının tanınması, hayata taşınması, örneklenmesi bu mahallenin öyküsüyle işlenmiştir.Değerlendirme Test ve  Etkinlikleri HED..

rating

Gizemli Bahçe Elif ile Sosyal Bilgiler Konuları...

Gizemli Bahçe Yayıncılık

23,45TL

33,50TL

Vergiler Hariç: 23,45TL

•     Sosyal Bilgiler konularını öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!•     Elif, akıllı mı akıllı ceviz dostlarıyla Koca Ağaç’ı bilgi yapraklarıyla süslüyor.•     Millî Eğitim "Sosyal Bilgiler" ders kazanımlarına birebir uyumlu olduğu gibi 3. sınıf "Hay..

Gizemli Bahçe Kağıt Kokusu Hikaye Seti 3.Sın...

Gizemli Bahçe Yayıncılık

107,80TL

154,00TL

Vergiler Hariç: 107,80TL

Artık senin kitaplığın, öykü kitaplarına ait o güzel kâğıtlarının kokusu ile dolacak.Tüm bu hikayeler senin. İçerisindeki karakterler senin arkadaşın.3.Sınıf Tüm ÖykülerKarakter eğitimi destekliHızlı okumaya yardımcıDüz yazılıEğitici ve eğlendirici50 özgün öyküToplam 40 Kitap..

Gizemli Bahçe Kağıttan Yolculuk Hikaye Seti 4....

Gizemli Bahçe Yayıncılık

31,50TL

45,00TL

Vergiler Hariç: 31,50TL

 Fantastik öykülerden oluşan bir seri. Öykü kahramanı Arda; okumayı çok seven bir çocuktur. Birbirinden eğlenceli on ayrı kitap, on ayrı yola çıkarır onu. Eline aldığı kitabın kapağını açar açmaz öykünün karakterlerinden biri olur. Onun bu keyifli yolculuğu, hayal gücünün sınırsızlığı..

Gizemli Bahçe Neşeli Bahçe Serisi 2.Sınıf 10...

Gizemli Bahçe Yayıncılık

29,75TL

42,50TL

Vergiler Hariç: 29,75TL

•     "Gizemli Bahçe"nin başarılı yazarı, maceranın ve eğlencenin peşinden koşuyor. Bahçedeki gezinti devam ediyor.     Bu seride Mavi Gemideki Haydut, Sabırsız Karolina, Bıyıklı Balık Bafi ve macerayı seven diğer kahramanlar sizlerle buluşmayı bekliyor.Değerlendirm..

Gizemli Bahçe Öykü Kokusu 2.Sınıf 40 Kitap

Gizemli Bahçe Yayıncılık

140,00TL

Vergiler Hariç: 140,00TL

•     Artık senin kitaplığın da öykülerin kokusu ile dolacak. •     Tüm bu hikâyeler senin. İçerisindeki karakterler senin arkadaşın.Teknik  Özellikler48 sayfaRenkliToplam 40 Kitap..

Gizemli Bahçe Tombik ile Sırık 1.Sınıf Hikay...

Gizemli Bahçe Yayıncılık

21,00TL

30,00TL

Vergiler Hariç: 21,00TL

Öğrencilerimizin karakter eğitimine destek olan ve okumayı sevdiren bir öykü seti. "Tombik" bir fil ile "Sırık" bir zürafanın arkadaşlıklarını siz de merak ettiniz, değil mi?Değerlendirme Test ve Etkinlikleri HEDİYEKarakter Eğitimi Destekli ÖykülerTeknik Özellikler16 sayfa Renkli19 x 27 cmTopla..

Gizemli Bahçe Toprağın Arkadaşları Hikaye Se...

Gizemli Bahçe Yayıncılık

22,00TL

31,00TL

Vergiler Hariç: 22,00TL

Karınca Binbilen, yer altındaki madenlerle arkadaş tanışıp arkadaş oluyor. Bu arkadaşlık öyküsü, sizlere bu madenleri tanıma, nasıl işlendiğini ve nerelerde kullanıldığını da öğrenme keyfini sunuyor.Değerlendirme Test ve  Etkinlikleri HEDİYETeknik  Özellikler64 sayfaRenkli15 x 21 cmToplam ..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)